Instruktoři sebeobrany Rosťa a Václav

Oba instruktoři mají za sebou mnoho soustředění, národních i mezinárodních seminářů a workshopů jak aikido, tak sebeobrany. 
Převážně pod vedením Ing. Ondřeje Musila, 8.Dan karate, 7.Dan aikido, 5.Dan shaolin kempo, 2.Dan judo, trenér české reprezentace karate,  tai-chi instruktor, instruktor tělesné přípravy Policie ČR, 25 let praxe na oddělení kriminální služby a vyšetřování, 2021-2023 krajský ředitel Policie ČR v Liberci. 
Mezi další učitele patří Joe Thambu Shihan, 8.Dan aikido, Aikido Shudokan, Melbourne, Austrálie; Robert Mustard Shihan, 8.Dan aikido Aikido Yoshinkam, Burnaby, Kanada; Petr Novák, 5.Dan, Shikon Aikido Jablonec n. N.


Bc. Rastislav Pangrác, 4.Dan Aikido, PF UJEP, Katedra tělesné výchovy a sportu

Rosťa trénuje aikido od roku 1994, v roce 1999 založil a od té doby vede v Litoměřicích klub Aikido Isshin Kan. Předtím 11 let cvičil karate. Má zkušenosti ze závodů karate, z mnoha workshopů sebeobrany, jako externí člen zásahové skupiny bezpečnostní agentury pro potřeby nouzových řešení. Bojovým uměním a budo se věnuje od roku 1984.


Bc. Václav Masopust, MBA, 1.Dan Aikido, Vysoká škola aplikované psychologie

Václav cvičí aikido od roku 2003,  je trenérem dětí od roku 2015. Má zkušenosti přes 10 let práce u bezpečnostní agentury, několik let security/ochranka na disko, v hudebním klubu a jako vedoucí týmu ochranky hudebních festivalů. Má zkušenosti s řešením konfliktů, kterých bylo v rámci výkonu ochranky bezpočet.