Keep Your Child Safe!

Steve Rowe
Ondra Musil_ Czech version:
Toto je doba roku, kdy děti navštěvují školu, od dětí záklaní školy a především mládež až po seniorů a na univerzitní studenty.

Rodiče ve své nekonečné moudrosti rozhodnou, že jejich děti budou mít více domácích úkolů a často upustí od výcviku bojových umění a dospívající mládež chodící na univerzitu často odcházejí z oblasti svého klubu a neobtěžují se najít nový.

Tohle je velká chyba!

Proč? Děti, které odcházejí ze základní do vyšší školy, budou muset vstoupit do klubu bojových umění , do výcviku pro dospělé; Protože šikanisté, se kterými se budou setkávat, budou dospělého věku. Jejich trénink se musí změnit, aby se s tím mohli emocionálně a fyzicky vypořádat. Budou brzy vyjíždět sami a se svými přáteli a chodí do nočních klubů a setkají se s ošklivým násilím i se braněmi, jejich těla se rychle mění a pravděpodobně budou trpět pokusy o sexuální útoky, budou se měnit přátelé a pravděpodobně se setkají s lidmi, kteří se budou Snažit jim představit drogy. Pokud jsou schopni udržet své přátele a trénovat ve zdravém, náročném prostředí v klubu bojových umění a učit se, jak se vypořádat se všemi těmito novými nebezpečími, budou mít mnohem větší šanci zůstat zdraví, zdraví a bezpeční.

Domácí úkol a studium mohou být náročné, největší nepřátelé akademického úspěchu jsou rozptýlení a lenost. schopnost trénovat v klubech a doma, aby se naučili zůstat vědomi a zaměřeni se, jsou základní dovednosti. Můžete trénovat jen tak dlouho pokud potřebujete aktivitu, která napraví držení těla, dýchání, povědomí a soustředění – co lepší než bojové umění, které vás také udrží v bezpečí a může být praktikováno kdekoliv a kdykoliv bez zvláštního vybavení?

Univerzity jsou cílem mnoha různých druhů zločineckých, mladých, naivních, nesoustředěných, zranitelných cílů, které umožňují snadné svedení, napadení, znásilnění, sexuální napadení a domácí násilí. Emocionální inteligence, povědomí a dobrá odborná příprava jsou zásadní pro řešení těchto problémů.

Školy a univerzity s mnoha mladými lidmi, kteří neradi připouštějí, že mají tyto problémy. Na konec jedinou osobou, která v této době udržuje mladé děti v bezpečí, jsou nevyhnutelně oni samy. K tomu Potřebují dobrý trénink.

Nejlepší věc, kterou mohou rodiče dělat, je udržet své děti a mládež v bojových umějích, kdykoli je to možné, zajistit, aby získali správný druh výcviku a co nejvíce je v tom povzbuvzbuzovat – pokud tak neučiní, může to mít za následek velmi vskutku vysokou cenu .

Keep Your Child Safe!